Rýchly pomocník pre poruchy elektroniky

Počítače a mobily nám v mnohom pomáhajú. Využívame ich nielen na prácu a komunikáciu ale aj relax. K obľúbeným prostriedkom zábavy patrí tiež televízor. Prinášame vám niekoľko tipov čo robiť, ak sa vám niektorý z týchto prístrojov pokazí.

Oprava počítačov

Na počítači často dochádza k poruche ventilátora, reproduktorov, DVD mechaniky alebo obrazovky. Bežným problémom je tiež spomalenie výkonu. Pri všetkých týchto problémoch sa môžete obrátiť na opravu PC. Servis počítačov sa postará o výmenu poškodených súčastí aj opravu základnej dosky. Servisu PC Bratislava môžete zveriť tiež opravu po poškodení tekutinou. Servis PC Bratislava sa postará o chyby v operačnom systéme, aktualizáciu BIOS, odstránenie vírusov a nepotrebných programov.

S televízorom do opravy

Na televízore sú bežnými problémami poruchy jasu alebo farieb na obrazovke. Častými sú poruchy zvuku alebo zvuk nefunguje vôbec. Do opravy TV ľudia často zamieria kvôli prehrievaniu televízora. Inokedy sa stane, že televízor nejde zapnúť. Servis TV Bratislava opraví televízor akejkoľvek uhlopriečky alebo typu. Technik opravy TV Bratislava váš televízor prezrie a bude vás informovať aj o odhadovanej cene za opravu.

Pokazený tablet

K častým poruchám tabletov patrí prehrievanie, problémy s tlačidlami, zvukom či mikrofónom. Mechanickým poškodením v dôsledku pádu býva spôsobené najmä prasknutie plastu alebo displeja. Do servisu tabletov môžete zaniesť aj tablet s poruchami nabíjania a USB vstupu. Oprava tabletu Bratislava opravia blikajúcu obrazovku, tmavý obraz a tablet, ktorý sa nedá vôbec zapnúť. Opraviť si môžete nechať aj elektronickú dosku, konektory a obvody. Ak máte problémy s rýchlosťou tabletu, postarajú sa o odstránenie nepoužívaných aplikácií a hesiel a o preinštalovanie tabletu.

Fotografia: bigstockphoto

Ohodnotiť článok
[Spolu: 1 Priemer: 5]

Zanechať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *