5 dôvodov prečo si objednať catering

Oslavy, svadby, teambuildingy a iné akcie sa nezaobídu bez občerstvenia. Zabezpečiť stravu pre všetkých pozvaných môže byť niekedy veľmi náročné. V takomto prípade by vás mohli zaujať cateringové služby. Tie na seba preberú všetky starosti, ktoré so zabezpečením jedla súvisia. Aké výhody vám toto riešenie prinesie?

Bohatá ponuka

Každej akcii pridá výnimočný nádych pestrá ponuka jedla. Cateringové služby ponúkajú bohatý výber rôznych pokrmov, z ktorých si môžete vybrať tie, ktoré vás zaujali. Cateringové služby pre vás pripravia najrôznejšie druhy bezmäsitých aj mäsitých jedál, polievok, predkrmov a dezertov. Vyhnete sa tak nudným kombináciám, ako je pečené kura alebo rizoto, čo vaši hostia určite vrelo privítajú. Vašou úlohou je len to, aby ste vybrali, zvyšok môžete nechať na profesionálov.

Kvalita, ktorú ocení každý labužník

Catering Bratislava sa vyznačuje dlhoročnými skúsenosťami z kulinárskeho sveta. Spoľahnúť sa môžete na kvalitne prevedené jedlo uvarené z tých najlepších surovín. Všetky pokrmy sú pripravované profesionálnymi kuchármi. Za celý priebeh zodpovedá spoľahlivý tím ľudí. Môžete preto pustiť všetky starosti z hlavy a jednoducho si vychutnať lahodné občerstvenie.

Spoľahlivosť a odbremenenie

Catering Bratislava sa postaral o nejednu veľkú a prestížnu svadbu, firemnú akciu a iné oslavy. Ak sa rozhodnete využiť ich služby, môžete sa spoľahnúť na dôkladne prevedenú prácu. Prispôsobivosť, kvalita a profesionalita sú základom každého dobrého cateringu. Na vás je len to, aby ste zavolali a vytvorili objednávku. Pracovníci spoločnosti vám pomôžu aj s voľbou menu. Môžete sa tak naplno sústrediť na ostatné úlohy, ktoré je potrebné na zorganizovanie oslavy splniť.

Oživenie

Pripravené jedlo servírované na stôl je klišé každej väčšej aj menšej akcie. Chcete svojich hostí prekvapiť a zanechať výnimočný dojem? Catering Bratislava ponúkajú možnosť živého varenia. Skúsený kuchár tak pripraví vami vybrané jedlo priamo pred očami všetkých hostí. Grilovanie, pečenie francúzskych palaciniek alebo inej špeciality doplní a zvýrazní dojem celej akcie.

Skvelou možnosťou oživenia oslavy je aj prítomnosť baru. Víno, koktaily alebo čapované pivo by na žiadnej akcii nemali chýbať. Cateringové služby sa postarajú o všetko vybavenie ako aj personál. Barman bude po celý čas trvania oslavy pripravený namiešať drink podľa vašich predstáv.

Požičanie inventáru

Aby bolo všetko na plánovanú akciu kompletné, netreba zabúdať ani na potrebné vybavenie, ako sú stoly, stoličky, taniere, poháre a mnoho iného. Zháňať veľké množstvo položiek od rôznych firiem je časovo náročné a komplikované. Určite vás preto poteší, že catering Bratislava disponuje aj službou zapožičania inventáru. Na jednom mieste tak nájdete a vybavíte všetko, čo k vašej svadbe alebo oslave potrebujete.

Fotografia: bigstockphoto

Ohodnotiť článok
[Spolu: 1 Priemer: 5]

Zanechať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *