Premýšľate, či sa vám oplatí využiť donášku jedla?

Donáška jedla je služba, ktorá predovšetkým šetrí čas. Namiesto varenia, nákupov a umývania hrncov sa tak môžete venovať niečomu inému. Ak ste často zavalení mnohými povinnosťami, umožní vám venovať viac času svojim blízkym. A rozvoz jedla má aj iné výhody.

Večera alebo obed ako z reštaurácie

Návšteva reštaurácie má svoje čaro. Ale len vtedy, ak máte dostatok času na cestu do nej a čakanie na objednané jedlo pri pohári s nápojom. Chutné jedlo pripravené profesionálnymi kuchármi však môže vďaka donáške jedla prísť za vami. Ušetríte vďaka tomu mnoho času a gurmánsky zážitok bude rovnako dokonalý.

Rozvoz jedla Bratislava vám prinesie možnosť výberu z bohatej ponuky. Ochutnať môžete špeciality z bravčového mäsa, hydiny aj rýb. Alebo máte chuť na polievku? V ponuke nájdete aj zdravé šaláty, bezmäsité jedlá, chlebíčky a bagety. Po jedle si môžete vychutnať dezert a pohár kvalitného vína, piva alebo nealkoholického nápoja.

Jedlo na každý deň bez starostí

Ak patríte medzi tých, ktorí si neradi objednávajú jedlo každý deň, využite možnosť objednávky na týždeň dopredu. Okrem pokrmov na objednávku si v pracovné dni môžete vyberať z troch jedál denného menu. Zvolené jedlá napíšete do e-mailu a zašlete na adresu reštaurácie. Donáška jedla Bratislava – Petržalka sa postará o doručenie až k vám.

Nečakajte, kým otvoria

Kolotoč každodenných povinností nás niekedy uchváti natoľko, že sa nemáme čas ani na chvíľu zastaviť. O jedlo na každý deň sa vďaka premyslenému systému objednávania môžete postarať aj mimo otváracích hodín reštaurácie. Napíšte na e-mailovú adresu jedlá domov Bratislava a objednajte si dopredu. Pokojne aj na celý týždeň. Napriek plnému kalendáru tak budete mať každý deň postarané o výborný obed či večeru.

Rýchle doručenie

Zabudli ste na partnerove narodeniny? Stáva sa to aj tým najdokonalejším z nás. Namiesto darčeka mu do jednej hodiny môžete vykúzliť romantickú večeru. Využite rozvoz jedla a objednajte si z ponuky špecialít. Kým vám večeru doručia, budete mať dostatok času na prípravu slávnostného prestierania. Ak nemáte v peňaženke dostatok hotovosti, nevadí. Budete môcť zaplatiť pohodlne platobnou kartou.

Fotografia: bigstockphoto

Ohodnotiť článok
[Spolu: 1 Priemer: 5]
Posledné komentáre
  1. Peter

Zanechať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *