Prekvapte návštevu profesionálnym pohostením

Catering - čašník s podnosom

Ohlásila sa vám neočakávaná návšteva? Ale vy máte plnú hlavu iných starostí, nie chystať jedlo, občerstvenie, prípadne aj zábavu. Veď doma v chladničke nemáte nič, čo by návšteve mohli ponúknuť. Rovnako vám chýbajú aj suroviny na to, aby ste niečo uvarili alebo upiekli. No aj keby ste niečo mali, už nič nestihnete pripraviť. Nemusíte panikáriť, pretože všetko za vás vyriešia naše cateringové služby.

Ponúkame vám dlhoročnú prax s cateringom, gastro službami, organizovaním svadieb, plesov, firemných a súkromných osláv, team buildingov, so zabezpečovaním predajných barov s barmanmi, zábavy a diskoték, dokonca aj s aranžovaním a výzdobou hostín. Ale to nie je všetko. Catering Bratislava dokáže toho ešte oveľa viac…

Už sa viac nemusíte stresovať kvôli neočakávanej a neohlásenej návšteve. Náš tím pripraví všetko, čo si budete priať. Ešte dlho bude vaša návšteva spomínať na tie pripravené prekvapenia na tanieri a v pohároch. Všetko zabezpečíme rýchlo, kvalitne a navyše bez vašej fyzickej námahy. Stačí si vybrať cateringové služby na našej webovej stránke LionCatering.sk.

Vyslovte všetky svoje požiadavky a zverte ich nám. Pokiaľ by ste si mysleli, že občerstvenie, pohostenie, zábava, či výzdoba nemôžu byť pripravené špičkovo a na najvyššej úrovni, tak vás sklameme. Dnes je to možné a catering Bratislava zvládne každú výzvu – aj tú vašu ohľadne prípravy jedla, pohostenia, či zábavy pre vašu návštevu doma.

Už viac nestrácajte čas, veď návšteva je u vás už čo nevidieť a vy ešte nemáte nič pripravené na stole. Ozvite sa a prekvapte všetkých tým, čo vieme najlepšie a na špičkovej úrovni! Sme tu pre vás a vaše neočakávané návštevy po celom Slovensku, obzvlášť v Bratislave aj jej okolí.

Fotografia: © BigStockPhoto.com

Ohodnotiť článok
[Spolu: 3 Priemer: 3.7]

Zanechať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *